+38 (066) 306-14-14

Експерти

Ірина Кузнєцова

Генеральний директор агентства DIALLA

Ірина Кузнєцова з 1991 р. працює в маркетингу і рекламі. Ірина – організатор першої в Україні благодійної акції «Пробіг під каштанами», викладає курси «Рекламна діяльність», «Зарубіжна реклама», «Рекламний менеджмент» у Київському університеті імені Б. Грінченка. Співзасновник ВРК, співзасновник Київського міжнародного фестивалю реклами, лауреат премії «Слід у рекламі». Лауреат премії «Людина року». З 2006 р. офіційний представник фестивалю креативності Сannes Lions в Україні.

Світлана Степаненко

CEO TWIGA Ukraine

Світлана Степаненко має більш ніж 18-річний досвід роботи в галузі маркетингових комунікацій з глибоким досвідом в стратегічному плануванні і комплексних кампаніях. TWIGA Ukraine знаходиться в ТОП-3 рейтингу ефективності серед комунікаційних холдингів в Україні. Вона також є одним з лідерів творчості, лауреатом міжнародних і місцевих фестивалів (більше 120 нагород, включаючи шорт-листи «Cannes Lions»). Світлана є віце-головою Міжнародної асоціації маркетингових ініціатив, автор лекцій і доповідей в галузі маркетингових комунікацій (EBA, KMBS, MAMI, KNEU і ін.). Член журі фестивалів: EACA Euro Effiies, Effie Awards Ukraine 2012-2018, KIAF, Срібний Меркурій, WOW Done, Білий Квадрат і інші.

Олена Самойленко

Керуючий директор агентства Медінформ

12 років досвіду роботи у фармацевтичному маркетингу і рекламі з понад 60 фарм брендами різних категорій. Олена вже більше 6 років активно порушує тему креативного підходу в спеціалізованих healthcare-комунікаціях і його ефективності у вирішенні бізнес-завдань компаній.

Андрій Длігач

Засновник і CEO Advanter Group

Доктор економічних наук, стратег, футуролог. Провідний експерт з формування стратегій бізнес-проривів. Член ради директорів Digital Transformation Institute і SingularityU Kyiv. CEO, Luniter troubleshooting. Професор бізнес-школи KSE. Співзасновник бізнес-спільноти Board.

Дмитро Мошаров

Керуючий директор Media First Ukraine

11 років досвіду в маркетингу і рекламі. Успішні кейси по запуску, ре-лончу і розвитку брендів на ринку України, в тому числі в сфері фармацевтики. Агентство Media First кілька років поспіль входить в ТОП-3 найбільш ефективних медіа агентств України. Ключові клієнти: TZMO (Bella, Seni), Euro Lifecare (Цетрілев), Angellini Francesco (Тантум Верде), Hyundai / Kia, AXA Страхування, ProCredit Bank, Кормотех (Optimeal, C4P) та інші.

Андрій Провотар

Креативний і виконавчий директор lovivideo

Більше 6 років в креативі і продюсуванні на головних телеканалах України: СТБ, 1+1, ICTV та більше 4 років в креативі і продакшені в маркетинговій сфері. Серед Клієнтів: Pepsi, Агуша, Lay's, Сільпо, Нафтогаз, Київстар, БеллаТрейд, Омега Фарм, ПУМБ А також круті досягнення на Effie 2018 - срібло і дві бронзи і КМФР - 2 срібла і бронза.

Олександр Тищенко

Керівник дизайн - студії TWIGA Idea

22-річний досвід в області мистецтва, дизайну та продакшину для локальних і мережевих агентств.
Клієнти: JTI, Life, Укртелеком, Kyivstar, ПУМБ, Nestle, PepsiCo, Heineken, Hansa, Нафтогаз

Юрій Горбачевський

Креативный директор TWIGA Idea

Творець з досвідом роботи в рекламному середовищі понад 19 років. Є співавтором створення вітчизняних брендів «Мелочи жизни» та «Квас Тарас». Серед клієнтів Mastercard, Samsung, AVIS Ukraine, Hyundai Motors Ukraine, Kyivstar, Life:), Alfa Bank, Kredobank, Renault Ukraine, Nestle, Microsoft, Pernod Ricard, BBH, Nemiroff, Franke, Ardo, Loreal, Schwarzkopf & Henkel, Wrigley, Lantmanen, ТМ «Олімп», Корпорція «Богдан» Безліч нагород, таких, як відзнаки Luerzer’s Archive honorable publication in Issue 2/2016, AdForum Best Ads of the Week "TOP 5" '36/2016, Effie Awards Ukraine, KIAF, ADC*UA, KAKADU Awards, Ukrainian design the very best of, ММФР.

Станіслав Бєсєдін

Старший бренд менеджер Bayer

Понад 15 років у фармацевтичному бізнесі. Унікальний досвід роботи як у продажу, так і в маркетингу. Успішні лончі, ре-лончі, ребрендинг на ринку України лікарських препаратів або дієтичних добавок до раціону харчування, таких, як Віта-Супрадин Актив, Віта-Супрадин Ведмежуйки, Назол, Адвантан. Досвід створення і адаптація ефективних креативних і медійних стратегій як для локальних (Терафлекс, Орасепт, Назол), так і світових брендів (Супрадин). Активно розвиває напрямок Digital і HCP просування ОТС препаратів компанії Bayer. У переліку авторів Фармацевтичної енциклопедії України.

Сергій Орлик

Бізнес-тренер, консультант, експерт фармацевтичного ринку

Професійний досвід на фармацевтичному ринку – 25 років. 1994–1997 р. – маркетинг-менеджер представництва компанії «Novo Nordisk» в Україні, Молдові та Білорусі. 1997–2011 р. – маркетинг-менеджер у представництві компанії «Berlin Chemie Menarini» в Україні. З 2011 року – керівник проектів «Фармконсалтінг», бізнес-тренер проект-агентства «Фарма +», ТОВ «Укркомекспо» / група компаній «Моріон».

Слава Знамін

Креативный директор Creative Director

Працював Арт-директором в таких агентствах, як: Linea12/ETC, TWIGA Ukraine, Scholz&Friends, Mullenlowe Adventa
Клієнти: Укртелеком, Воля, Nestle (Світоч), Toyota, Lexus, Hansa, Synevo, TZMO (Bella, Happy), Arterium, Lifecell, пумб, АВК, Олейна, Метинвест, Unilever, InBev
Нагороди: Red Apple, White Square, Popok, ADC*UA, Effie Awards.

Сергій Кузьменко

Директор зі стратегії та розвитку бізнесу TWIGA Ukraine

Раніше strategic-директор/партнер у СОХО. Клієнти: PepsiCo (Pepsi, Lay's, Агуша), Nestle (Nescafe 3в1, Gourmet), Bayer (Animal Health Brands), Кормотех (Optimeal), Mary Kay, АБ «Південний», Галнафтогаз (ОККО, Фішка), Magio.

Андрій Горбатенко

Партнер, адвокат ЮК "Правовий Альянс"

Протягом своєї кар'єри в Правовому Альянсі Андрій Горбатенко взяв участь у більш ніж 1200 проектах в сфері реклами, промоції, антимонопольного та конкурентного права, а також в галузі інтелектуальної власності. Серед його клієнтів - відомі фармацевтичні компанії: Boehringer Ingelheim, MSD, Novartis, Teva, Apotex, Jadran, Reckitt Benckiser, Berlin-Chemie, Pfizer, Astellas, Takeda, Roche, GSK тощо.

Наталія Дороженко

Senior Marketing Manager MASS and OTC, Johnson & Johnson

Наталія має 16 річний досвід роботи в FMCG та фарм бізнесі. Багатофункціональний досвід: 8 років у продажах, торговому маркетингу та 8 років у бренд маркетингу на різних ринках (UA, CIS, RU). Наталія очолювала кластерні та міжнародні ініціативи в EMEA та Східній Європі: створення комерційних комунікацій, запуск нових брендів. На позиції лідера з маркетингу Джонсон і Джонсон Наталія відповідає за планування та виконання маркетингової стратегії, побудову нових маркетингових можливостей, медіа-операції, інвестиції, трансформацію портфеля, комерційні інновації, стратегічний план, розробку портфеля. Вона є членом журі України Effie та переможцем індустріальних маркетинових нагород в Україні та за кордоном: Silver Mercury, Effie Russia, фіналіст Effie Ukraine.

Олена Бартовщук

Керівник відділу по просуванню безрецептурних препаратів компанії «ТОВ Серв’є Україна»

17 років досвіду в маркетингу в галузі FMCG і в фармацевтичному бізнесі. Досвід роботи в таких компаніях як Mars & Wrigley, Coca Cola, GSK. Займалася розвитком як лідируючих брендів так і запуском нових продуктів, категорій.

Кормилюк Олена

Бренд менеджер компанії Bayer

Олена медіа та діджитал чемпіон. "Діджитал середовище - це справжня «боротьба за золоту медаль», тому я допомагаю брендам Bayer бути швидше, вище, сильніше" - говорить Олена.

Дар'я Єзерська

Менеджер з навчання персоналу, Johnson & Johnson

Сертифікований бізнес-тренер, автор понад 20 навчальних програм і 2 авторських бізнес-ігор.

Аліна Хара

Бренд-менеджер напрямку «Онкологія» ММ «Добробут»

Реєстрація

Контакти


+38096-282-13-06Місце проведення

Klitschko Expo, NSK Olimpiyskiy

вул. Велика Васильківська, 55, Київ, 03150

Реєстрація

Юридична особа
Фізична особа

Після заповнення форми на електронну адресу буде висланий рахунок-фактура