+380-095-840-13-10

Експерти

Світлана Степаненко

Managing Partner TWIGA Ukraine

Експертка з бізнесу, маркетингу, комунікацій з досвідом 20 років. Членкиня Наглядової Ради ВРК за напрямом Освіти для рекламістів та маркетологів, Заступниця Голови Міжнародної Асоціації Маркетингових Ініціатив. Лекторка з комунікацій у EBA, kmbs, КМА, КНЕУ. Світлана втілили вже десятки успішних соціальних проєктів та підримує філософію Purpose Marketing для брендів.

Олена Самойленко

Managing Director Medinform Ukraine by TWIGA Ukraine

13 років досвіду роботи в фармацевтичному маркетингу і рекламі, з більш ніж 60 фарм брендами різних категорій. Олена вже більше 7 років активно піднімає тему креативного підходу в спеціалізованих healthcare-комунікаціях і його ефективності в вирішенні бізнес-завдань компаній.

Paul Simms

CEO Impatient Health (London, UK)

Пол відомий в індустрії як «фарма провокатор» за його важливу роль у переосмислиенні та дослідженні нездійсненного потенціалу галузі healthcare. Шлях Пола розпочався у 2003 році з «eyeforpharma», яку він швидко розвивав та яка з його допомогою стала найвпливовішим і найбільшим організатором заходів у фармацевтичній промисловості. Генеральні директори галузі регулярно виступали на сценах Пола, в тому числі на флагманських заходах у Барселоні, Філадельфії, Токіо, Шанхаї і Сіднеї. Пол також розробив першу фармацевтичну Церемонію нагородження, яка була зосереджена на цінності пацієнтів та охороні здоров’я. У 2019 році Пол створив нову організацію "Impatient Health" - щось середнє між аналітичним центром і дизайн-студією для фарми.

Євгенія Ноговіцина

Директорка з фандрейзингу БФ «Таблеточки»

Євгенія 20 років працювала в консалтингових компаніях «Великої Четвірки» і пройшла шлях від молодшого аудитора до лідерки напрямку «Податкового аудита», а згодом – лідерки з розвитку бізнесу. У 2019 році Євгенія доєдналась до команди БФ «Таблеточки» в ролі директорки за фандрейзингу.

Максим Ровінский

Директрор з комунікацій БО "100% Життя"

Більш ніж 20 років досвіду работи в комунікаціях. 13 років працював прес-секретарем міського голови і очолював Департамент зв'язків з громадськістю Донецької міськради. З 2014 року працює з найбільшими благодійними фондами в Україні. Має широкий досвід проведення інформаційних, рекламних та антикризових кампаній.

Антон Авринський

CEO & Co-founder в Liki24.com - сервіс пошуку та доставки ліків та інших товарів з аптек

Антон Авринський починав свою кар'єру в IT сфері у компанії IT-Enterprise і пропрацював там 15 років. У 2015-му очолив «дочку» IT-Enterprise, компанію Clobbi, що продавала хмарні сервіси. 300 співробітників, стабільність, статус, але з’явилися думки про свою справу, і у 2017 році він пішов з IT-Enterprise.Влітку 2017 Антон зібрав команду з чотирьох колишніх колег по IT-Enterprise і вони запустили Liki24.com. А восени 2018 року Liki24.com переміг у Львові на конкурсі стартапів IT-Arena. Приз за перше місце – $10 000. Але набагато дорожчою стала увага інвесторів. І зараз у Liki24.com інвестують: Horizon Capital, TA Ventures і Genesis Investment. Фармацефтичні компанії, які є клієнтами Liki24.com: Bayer, Sanofi, Sandoz, GSK, Teva, Acino, Reckitt Benckiser, Dr.Reddy's, Berlin-Chemie та багато інших.

Андрій Провотар

Креативний директор та режисер lovivideo

Вже протягом 11 років Андрій є експертом з відеовиробництва реклами та ТБ-проектів.

Сергій Кузьменко

CEO TWIGA Ukraine

Раніше strategic-директор/партнер у СОХО. Клієнти: PepsiCo (Pepsi, Lay's, Агуша), Nestle (Nescafe 3в1, Gourmet), Bayer (Animal Health Brands), Кормотех (Optimeal), Mary Kay, АБ «Південний», Галнафтогаз (ОККО, Фішка), Magio.

Реєстрація

Контакти


+380-095-840-13-10

Місце проведення

Online

Реєстрація

Юридична особа
Фізична особа

Після заповнення форми на електронну адресу буде висланий рахунок-фактура